Inżynier przygotowania produkcji

  • Pełen etat
  • Warszawa

W związku z nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie przedmiarów
  • prowadzenie uzgodnień projektowych
  • przekazywanie uzgodnień technicznych Podwykonawcom i Wykonawcom
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • analiza ofert złożonych przez Podwykonawców i Dostawców
  • sporządzanie zestawień ofert wraz z ich porównaniem z budżetem
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo – materialnego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym
  • sporządzanie umów z podwykonawcami oraz zleceń wraz z wymaganymi załącznikami
  • negocjacje finansowe i umowne z Podwykonawcami

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie przy czynnościach związanych z przygotowaniem produkcji
  • doświadczenie w kosztorysowaniu oraz przygotowywaniu ofert
  • podstawowa obsługa programu AutoCad, MS Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer/laptop, telefon służbowy
  • możliwość premii uznaniowej (w zależności od zaangażowania pracownika i wypracowanego wyniku firmy)
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia, również osobom po studiach, które chcą stawiać swoje pierwsze kroki w środowisku budowlanym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@apm-konstrukcje.pl, w temacie wiadomości wpisując hasło „CV”.

To apply for this job email your details to biuro@apm-konstrukcje.pl