O nas

O nas

APM Konstrukcje to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z zakresu budownictwa, finansów, prawa i doradztwa budowlanego. Wieloletnie obszerne i doceniane osiągnięcia firmy APM Development wpłynęły na podjęcie decyzji o powstaniu APM Konstrukcje, która czerpiąc z wiedzy i pragmatyzmu APM Development zapełnia kolejne miejsce na wymagającym specjalistów rynku budowlanym. Dbamy o każdy szczegół i wysoki standard wykonania obiektów, tak by stawały się wizytówką dla nas samych jak i dla naszych Klientów. Priorytety, którymi się kierujemy to solidność, jakość i dobór odpowiedzialnej kadry.


APM Konstrukcje jest spółką zależną APM Development – firmy, która istnieje na rynku od ponad dekady i realizuje projekty mieszkaniowe w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Warszawy oddając do użytku kilkaset mieszkań rocznie. Od roku 2006 APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Deweloper stosuje Kodeks Dobrych Praktyk

DSC_0016

Potencjał wykonawczy

 

APM Konstrukcje zawarł stałe umowy o współpracy z 80 wykwalifikowanymi podwykonawcami branży ciesielsko-zbrojarskiej (dla potrzeb realizacji konstrukcji żelbetowej obiektów).

Firmy te posiadają blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, podobnie jak wykonawcy realizujące pozostałe prace budowlane i branżowe z którymi współpracujemy.